Sekrestye Színpad

Társulatunk 2003-ban alakult azzal a céllal, hogy az Isten, a hitünk, az Egyház értékrendjét a színjátszás eszközeivel megmutassuk, és ezt az ÜZENETET, amellyel reményeink szerint egy-egy előadás után kicsit "több"-ként mehet haza a Kedves Néző, színvonalas, látványos, élvezhető formában közvetítsük. A jó színdarab mondanivalóját az ember beépíti az életébe!

Miért fontos a színház? Mert az ÜZENETET az élő, hús-vér emberek (színészek) által kapja a néző, az ő kisugárzásuk csak ebben a személyes kapcsolatban valósul meg.

Elsősorban egyházközségünk rendezvényeken lépünk fel, de az utóbbi évek folyamán egyre több egyházi és világi rendezvényre hívtak minket Budapestre és vidékre egyaránt. Repertoárunkban szentek életét bemutató-, egyházi, történelmi (zenés, táncos) darabok; mesék világába kalauzoló előadások (melyek között bábos is található); vidám, zenés-táncos, színpadi produkciók; ünnepi alkalmakra szóló színdarabok szerepelnek.

Honlapunk címe: https://sekrestyeszinpad.hu/ .